Adam Boruch

Specjalista medycyny rodzinnej. Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Lachowie, pod kierunkiem dr Abdulwahab Al-Murtathy, uzyskując w 2019 r. roku tytuł specjalisty medycyny rodzinnej.
Absolwent podyplomowych studiów Zarządzanie organizacjami ochrony zdrowia Szkoły Głównej Handlowej, absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.
Członek Okręgowej Rady Lekarskiej w Białymstoku, przewodniczący Komisji ds. Młodych Lekarzy.

Stale podnosi swoje kompetencje, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

Maja Boruch

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz studiów licencjackich na kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W październiku 2021 r. zdała egzamin specjalizacyjny w dziedzinie medycyny rodzinnej.
Ukończyła szkolenie podyplomowe “Problemy w laktacji” organizowane przez Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie.

Dominika Lewandowska

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy odbywała w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. 

Ukończyła certyfikowany kurs Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie medycyny rodzinnej.

W naszej przychodni opiekuje się zarówno dorosłymi jak i najmłodszymi pacjentami!

Ewa Dobrzyńska

Ewa Dobrzyńska

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas stażu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku oraz w białostockich Poradniach Lekarza Rodzinnego, gdzie przyjmowała dzieci i dorosłych. 

Szkolenie specjalizacyjne realizowała w naszej przychodni, uzyskując w październiku 2021 r. tytuł specjalisty medycyny rodzinnej.

Ewelina Niewińska

zdjecie-ewelina-niewińska

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Staż podyplomowy odbywała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku oraz Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim.

Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie medycyny rodzinnej. 

mgr Adam Wakuluk

Adam Wakuluk

Absolwent Fizjoterapii I⁰ na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz Fizjoterapii II⁰ na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Ukończył specjalistyczne kursy i szkolenia z zakresu: 

Masażu sportowo – leczniczego. Terapii Manualnej Fascial Distortion Model FDM. Kompleksowej fizjoterapia osób chorych na Mukowiscydozę oraz Terapii Manualna Kaltenborn – Evjenth Concept.

Prowadzi rehabilitację, terapię manualną i ćwiczenia. Specjalizuje się w terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych. Pan Adam ma także duże doświadczenie w korekcji wad postawy u dzieci.

Kamila Kidrycka

Kamila Kidrycka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie. Na co dzień pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Białostockiego Centrum Onkologii.

Zajmuje się m.in. badaniami ultrasonograficznymi, tomografią komputerową oraz rezonansem magnetycznym. Posiada szczególne doświadczenie w zakresie diagnostyki onkologicznej, w tym USG piersi.

Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz European Society of Radiology. Uczestniczyła w wielu szkoleniach w Polsce i za granicą z zakresu diagnostyki obrazowej.

Piotr Sielatycki

Piotr Sielatycki

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalista chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Kardiologii Inwazyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Na co dzień zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną serca i tętnic dogłowowych. Wykonuje badania kardiologiczne, a w szczególności ECHO serca oraz Holter RR.

Pan Doktor posiada duże doświadczenie w diagnostyce chorób serca. Współpraca lekarza rodzinnego z lekarzem wykonującym badania kardiologiczne, to kompleksowość, wygoda oraz szybsza diagnoza! 

Michał Szamatowicz

IMG-20211022-WA0000

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, studia ukończył z wyróżnieniem  – Honorowym Dyplomem Rektora. Obronił rozprawę doktorską pt. „Rola progesteronu i selektywnych modulatorów receptora progesteronowego w regulacji ekspresji białek macierzy pozakomórkowej w mięśniakach macicy”.

Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej oraz dyżuruje na Bloku porodowym i na Oddziale Patologii Ciąży Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań USG w ginekologii i położnictwie.

Pielęgniarki

mgr plg. Janina Wojeńska

plg. Helena Laszuk

lic. piel. Alina Białozierska

 

Położna:

poł. Elżbieta Kalina

Rejestratorka medyczna

Monika Derehajło – dba o sprawną pracę rejestracji naszej przychodni.