Adam Boruch

Na zdjęciu lekarz Adam Boruch, specjalista medycyny rodzinnej. Stoi na pierwszym planie, w tle logo Alma Med. Pomieszczenie to korytarz w przychodni w Boćkach

Specjalista medycyny rodzinnej. Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Szkolenie specjalizacyjne odbywał w Lachowie, pod kierunkiem dr Abdulwahab Al-Murtathy, uzyskując w 2019 r. roku tytuł specjalisty medycyny rodzinnej.
Absolwent podyplomowych studiów Zarządzanie organizacjami ochrony zdrowia Szkoły Głównej Handlowej, absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.
Członek Zarządu PZLP Porozumienie Zielonogórskie.
Członek Okręgowej Rady Lekarskiej w Białymstoku, przewodniczący Komisji ds. Młodych Lekarzy.

Stale podnosi swoje kompetencje, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

Maja Boruch

Na zdjęciu lekarz Maja Boruch, specjalista medycyny rodzinnej. Stoi na pierwszym planie, w tle logo Alma Med. Pomieszczenie to korytarz w przychodni w Boćkach

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz studiów licencjackich na kierunku fizjoterapia Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

W październiku 2021 r. zdała egzamin specjalizacyjny w dziedzinie medycyny rodzinnej.
Ukończyła szkolenie podyplomowe “Problemy w laktacji” organizowane przez Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie.

Patrycja Chruściel-Żyłka

Na zdjęciu lekarz Patrycja Chruściel-Żyłka, specjalista medycyny rodzinnej. Stoi na pierwszym planie, w tle logo Alma Med. Pomieszczenie to korytarz w przychodni w Boćkach

Absolwentka wydziały lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy odbywała w SP ZOZ w Bielsku Podlaskim. 

W kwietniu 2021 r. zdała egzamin specjalizacyjny w dziedzinie medycyny rodzinnej. 
Ukończyła certyfikowany kurs: Wczesna diagnostyka neurorozwojowa uszkodzeń układu nerwowego niemowląt wg Vojty.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. 

W naszej przychodni dr Patrycja opiekuje się zarówno dorosłymi, jak i najmłodszymi pacjentami!

Dominika Lewandowska

Na zdjęciu lekarz Patrycja Dominika lewandowska, Stoi na pierwszym planie, w tle logo Alma Med. Pomieszczenie to korytarz w przychodni w Boćkach

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy odbywała w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. 

Ukończyła certyfikowany kurs Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie medycyny rodzinnej.

W naszej przychodni opiekuje się zarówno dorosłymi jak i najmłodszymi pacjentami!

Ewa Dobrzyńska

Na zdjęciu lekarz Ewa Dobrzyńska, specjalista medycyny rodzinnej. Stoi na pierwszym planie, w tle logo Alma Med. Pomieszczenie to korytarz w przychodni w Boćkach

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas stażu w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku oraz w białostockich Poradniach Lekarza Rodzinnego, gdzie przyjmowała dzieci i dorosłych. 

Szkolenie specjalizacyjne realizowała w naszej przychodni, uzyskując w październiku 2021 r. tytuł specjalisty medycyny rodzinnej.

Ewelina Niewińska

Na zdjęciu lekarz Ewelina Niewiśka. Zdjęcie portretowe z białym tłem.

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Staż podyplomowy odbywała w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku oraz Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim.

Obecnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie medycyny rodzinnej. 

mgr Adam Wakuluk

Na zdjęciu Mgr Adam Wakuluk, fizjoterapeuta. Stoi na pierwszym planie w gabinecie fizjoterapii.

Absolwent Fizjoterapii I⁰ na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku oraz Fizjoterapii II⁰ na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Ukończył specjalistyczne kursy i szkolenia z zakresu: 

Masażu sportowo – leczniczego. Terapii Manualnej Fascial Distortion Model FDM. Kompleksowej fizjoterapia osób chorych na Mukowiscydozę oraz Terapii Manualna Kaltenborn – Evjenth Concept.

Prowadzi rehabilitację, terapię manualną i ćwiczenia. Specjalizuje się w terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych. Pan Adam ma także duże doświadczenie w korekcji wad postawy u dzieci.

Kamila Kidrycka

Na zdjęciu Kamila Kidrycka, Portret, Stoi przy beżowej ścianie.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Staż podyplomowy odbywała w Szpitalu MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie. Na co dzień pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Białostockiego Centrum Onkologii.

Zajmuje się m.in. badaniami ultrasonograficznymi, tomografią komputerową oraz rezonansem magnetycznym. Posiada szczególne doświadczenie w zakresie diagnostyki onkologicznej, w tym USG piersi.

Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz European Society of Radiology. Uczestniczyła w wielu szkoleniach w Polsce i za granicą z zakresu diagnostyki obrazowej.

Piotr Sielatycki

Na Zdjęciu lekarz Piotr Sielatycki. Stoi w białym fartuchu na tle niebieskiej ściany.

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalista chorób wewnętrznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Kardiologii Inwazyjnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Na co dzień zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną serca i tętnic dogłowowych. Wykonuje badania kardiologiczne, a w szczególności ECHO serca oraz Holter RR.

Pan Doktor posiada duże doświadczenie w diagnostyce chorób serca. Współpraca lekarza rodzinnego z lekarzem wykonującym badania kardiologiczne, to kompleksowość, wygoda oraz szybsza diagnoza! 

Michał Szamatowicz

Na zdjęciu Michał szamatowicz. Stoi w niebieskiej koszuli na tle białej ściany.

Absolwent wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, studia ukończył z wyróżnieniem  – Honorowym Dyplomem Rektora. Obronił rozprawę doktorską pt. „Rola progesteronu i selektywnych modulatorów receptora progesteronowego w regulacji ekspresji białek macierzy pozakomórkowej w mięśniakach macicy”.

Aktualnie pracuje w Klinice Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej oraz dyżuruje na Bloku porodowym i na Oddziale Patologii Ciąży Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Posiada Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań USG w ginekologii i położnictwie.

Pielęgniarki

na zdjęciu trzy pielęgniarki, pracujące w przychodni. mgr plg. Janina Wojeńska, plg. Helena Laszuk lic. piel. Alina Białozierska. Stoją w recepcji przychodni w Boćkach.

mgr plg. Janina Wojeńska

plg. Helena Laszuk

lic. piel. Alina Białozierska

 

Położna:

poł. Elżbieta Kalina

Rejestratorka medyczna

Na zdjęciu rejestratora medyczna Katarzyna Sobolewska, stoi na tle białej ściany.

Katarzyna Sobolewska – dba o sprawną pracę rejestracji naszej przychodni.

Rejestratorka medyczna

Na zdjęciu rejestratora medyczna Monika Derehajło, Stoi w białym fartuchu na korytarzu przychodni w Boćkach.

Monika Derehajło – dba o sprawną pracę rejestracji naszej przychodni.